finał mundialu 2018 - francja vs chorwacja
Dodano: 15 lipca 2018

15.07 World Cup – Francja vs Chorwacja – Bukmacherzy online a finał mś 2018. Chorwacja z pierwszym tytułem?


 

Najlepsze zakłady bukmacherskie na mecz Francja – Chorwacja

Wielkie emocje, na które czekał cały świat – tak prezentuje się każdy finał mistrzostw świata w piłce nożnej. Tym razem jednak sytuacja jest o tyle kuriozalna, że papierowych faworytów w tym najważniejszym meczu świata brak. Dość powiedzieć, że na moskiewskich Łużnikach zmierzą się drużyny losowane z ostatnich miejsc koszyków pierwszego i drugiego. Kto wygra mundial? Na to pytanie wszyscy chcielibyśmy poznać już odpowiedź, ale niestety musimy wciąż czekać. Pierwszy gwizdek dopiero w niedzielę, dlatego warto na razie zainteresować się typami, jakie prezentują strony do obstawiania meczy.

Czy Francja wygra mundial? Sprawdzamy lvbet opinie na finał mś w piłce nożnej!

Przed półfinałami eksperci typowali finał Francja – Anglia. Mało kto spodziewał się, że chorwacki zespół zdoła pokonać tak fenomenalnych Synów Albionu – a jeszcze mniej osób było w stanie uwierzyć, że do awansu Ognistych nie trzeba będzie konkursu jedenastek. Cuda jak widać się zdarzają – ale czy szczęście dopisze Chorwacji również w meczu finałowym? Na razie bukmacherzy twierdzą, że nie. Szanse Francji są wyceniane bardzo wysoko (kurs 1,95), natomiast stawki na Chorwację osiągają poziom 4,35. Nie powinno to dziwić, bowiem rozstawienie w rankingu FIFA robi swoje (przewaga Trójkolorowych jest niepodważalna i gigantyczna). Trudno jednak oczekiwać, aby to złote pokolenie Zlatko Dalicia zamierzało poddawać się bez walki. Z cała pewnością Ogniści nie dadzą się zdominować tak jak Belgowie – podobnie jak w meczu z Anglią, pokażą charakter. A jeżeli tylko do przerwy prowadzić będzie Francja, a w meczu wygra Chorwacja, buki wypłacą nam aż 42 złote za każdą postawioną złotówkę. Tak się stało w półfinale z graczami Garetha Southgate’a. Czy złoci chłopcy chorwackiej piłki wykorzystają szansę, która zdarza się raz w życiu? Większość świata będzie ściskać za nich kciuki. Ale teraz już wszystko zależy wyłącznie od nich. A mecz Francja – Chorwacja już 15 lipca o 17:00.

Autor: JB

Francja
x
Chorwacja

Mecz na żywo


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi