Crvena Zvezda vs CSKA Moskwa
Dodano: 13 lutego 2018

13.02 – Liga Europy – Crvena Zvezda vs CSKA Moskwa – Duma Serbii powalczy z CSKA?


Crvena Zvezda
CSK Moskwa

Wielu z was skorzystało z naszej oferty i wybrało Forbet. Opinie macie o nim bardzo dobre, więc postanowiliśmy iść za ciosem i przygotować więcej kapitalnych ofert dnia od tego właśnie legalnego bukmachera. Przed nami bardzo oldschool’owy pojedynek w Lidze Europy – Crvena Zvezda – CSKA Moskwa. W czasach komunistycznych obie te drużyny były pupilkami władzy w danych krajach. Nie tylko w swoich krajach były one nie do pokonania. Również na arenie międzynarodowej były to bardzo groźne zespoły. Po upadku Żelaznej Kurtyny kluby nieco podupadły i mogą tylko wspominać lata dawnej świetności. CSKA Moskwa za sprawą pieniędzy oligarchów trzyma się oczywiście o wiele lepiej. I to właśnie Rosjanie są według zakładów bukmacherskich Forbet faworytami do awansu do kolejnej fazy. Jednak piłkarze z Belgradu odważnie zapowiadają podjęcie rękawicy. I rzeczywiście – na swoim niezwykle gorącym terenie mogą wywalczyć korzystny wynik, który pozwoli im z optymizmem patrzeć na rewanż.

Tak, czy inaczej czekają nas wielkie emocje. Nie tylko na boisku, ale i również na trybunach. Forbet (kod promocyjny w linku) przygotowało bardzo konkurencyjną ofertę z okazji wznowienia rozgrywek Ligi Europy. Całość znajdziecie na stronie internetowej Forbet. Rejestracja jest banalnie prosta. Po kilku minutach będziecie mieli dostęp do wszystkich wydarzeń, które obsługuje ten legalny bukmacher internetowy.

 

 

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi