Manchester City vs Olimpique Lyon
Dodano: 10 stycznia 2019

11.01 Ligue 1 – Olympique Lyon vs Reims w ofercie bukmacherskiej STS


 

We francuskiej Ligue 1 dojdzie do ciekawego starcia o punkty. Lyon zmierzy się z Reims sts zakłady bukmacherskie

Olimipique Lyon to czołowa ekipa francuskiej Ligue 1. Paris Saint Gemain jest co prawda poza zasięgiem, ale wicemistrzostwo jak najbardziej. „Lwy” muszą jednak uważać, gdyż za ich plecami są kolejne drużyny. Kolejne punkty są więc konieczne. Na Parc Olympique Lyonnais przyjeżdża zespół środka tabeli – Reims. Ekipa Memphisa Depaya jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Reims nie jest co prawda słabą drużyną, jednakże Lyon u siebie to absolutnie czołowa drużyna nie tylko francuskiej ale i europejskiej piłki. Obstawiamy więc pewne zwycięstwo gospodarzy. Do akumulatora polecamy również założyć się z bukmacherem, że w tym meczu padną co najmniej trzy bramki.

STS Zakłady bukmacherskie – wybieramy tego legalnego bukmachera na mecz Lyon – Reims

STS zakłady bukmacherskie to nasza propozycja na obstawienie zwycięstwo Lyonu. STS to bukmacher, który swoją działalność rozpoczął w 1997 roku. Długoletnia tradycja zakładów bukmacherskich pozwoliła STSowi na ugruntowanie pozycji na rynku. Perturbacje i zmiany na rynku legalnych bukmacherów online nie zachwiały pozycją STS. Polecamy tego bukmachera zarejestrowanego w Polsce.

  

Lyon
x
Reims

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi