Jagiellonia Białystok vs Wisła Kraków
Dodano: 03 sierpnia 2018

05.08 Ekstraklasa – Jagiellonia Białystok vs Wisła Kraków – Zakłady online: Jaga gładko pokona Wisłę Kraków i wróci do top3?


jagiellonia
wislakrakow

 

Czy polskie firmy bukmacherskie mają swoje typy na Ekstraklasę przed tym meczem?

To będzie hit trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Już w najbliższą niedzielę 5 sierpnia piłkarze Wisły Kraków pojadą do Białegostoku, aby wyszarpać trzy oczka ekipie Jagielloni. Przed Białą Gwiazdą nie lada wyzwanie – pomimo wpadki z Lechią Gdańsk, wicemistrz Polski prezentuje naprawdę solidną formę. Strony bukmacherskie mogą mieć przed tym spotkaniem wiele wątpliwości. A kto zagra na tyle skutecznie, aby je rozwiać? Wynik tego spotkania zweryfikuje boisko – póki co możemy tylko zastanowić się nad tym, jak postawić, by wygrać.

Legalne zakłady bukmacherskie online przed meczem Jagiellonia Białystok Wisła Kraków

Jeśli patrzeć tylko na poprzedni sezon, zdecydowanym faworytem najbliższego starcia na Stadionie przy Słonecznej będzie zespół gospodarzy. Podczas, gdy Jagiellonia do ostatniej kolejki biła się o tytuł mistrzowski (i finalnie przegrała go trzema punktami), Wisła, już zrezygnowana, próbowała dotrwać do ostatniej kolejki sezonu w dolnej połowie tabeli grupy mistrzowskiej. I choć wówczas w 33. kolejce Wisła wygrała na wyjeździe 1:0, to jednak mimo wszystko nikt nie zamierza odbierać gospodarzom szans. Szczególnie, że w ostatnich sześciu bezpośrednich starciach Jaga wygrywała aż trzykrotnie, zaś Krakowiacy triumfowali tylko dwa razy. Jak będzie tym razem? Jeśli zdać się na wydane przez lvbet opinie, Ireneusz Mamrot będzie mógł dopisać sobie kolejny komplet punktów. Stawka na gospodarzy to 1,79, z kolei kurs na Wisłę Kraków to aż 4,35. Czy zespół z Małopolski zanotuje pierwszą w tym sezonie porażkę? Wiele na to wskazuje. A ile goli możemy zobaczyć w tym spotkaniu? Tym razem buki szykują zalew goli – stawka na opcję „powyżej 2,5” wyceniona jest na 1,91, co daje możliwość dużej wygranej. Obydwie ekipy strzelają gole w Ekstraklasie, więc nie możemy wykluczać wysokich wyników. Ale pewność da nam tylko obejrzenie 90 minut tego spotkania. Start punktualnie o 18:00 w niedzielę 5 sierpnia.

Autor: JB

Jagiellonia Białystok
x
Wisła Kraków

Mecz na żywo


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi