Wisła Płock - Korona Kielce
Dodano: 01 sierpnia 2018

03.08 Ekstraklasa – Wisła Płock vs Korona Kielce – Legalni bukmacherzy przed meczem Wisła Płock – Korona Kielce


wislaplock
koronakielce

 

Bukmacherzy mają trudne zadanie – kto może wygrać w tym spotkaniu?

W inauguracyjnym spotkaniu trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock zmierzy się na własnym stadionie z Koroną Kielce. Dla obydwu ekip mecz numer 3 w ligowych rozgrywkach jest jedną z ostatnich okazji do nadrobienia dystansu do liderującego Zagłębia Lubin (6 punktów). Zarówno Nafciarze, jak i Złoto-Krwiści mają na swoim koncie zaledwie po jednym punkcie i z bilansem -1 plasują się na 11. i 12. miejscu. Legalne zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości, że trzy oczka mogłyby dać odrobinę oddechu na początku nowego sezonu. Ale komu uda się po nie sięgnąć? Sprawdźmy typy na mecz Wisła Płock Korona Kielce.

Legalni bukmacherzy w Polsce i ich typy – czy Wisła Płock znów ogra Koronę Kielce?

To może być mecz o podwyższonym ryzyku. Nafciarze najpierw ulegli na własnym terenie Lechowi Poznań, a następnie wybronili remis z Górnikiem Zabrze, natomiast piłkarze z Kielc rozpoczęli od remisu z Górnikiem, by następnie przegrać u siebie z Legią Warszawa. Bez dwóch zdań, żadna z grających ze sobą ekip nie ma wyraźnych atutów – stąd też trudno przewidzieć, kto lepiej trafi z dyspozycją na piątkowe spotkanie. Wprawdzie Wisła Płock pokonała Koronę aż trzykrotnie na przestrzeni ostatnich pięciu miesięcy, jednak obecna dyspozycja nie daje pewności co do łatwości, z jaką Nafciarze mogliby wygrać z piłkarzami Gino Letteriego. Najlepsi bukmacherzy proponują stawkę 2,05 na gospodarzy i aż 3,57 na gości – ale czy tak wysokie kursy mogą się ziścić? Choć typerzy na ogół podchodzą sceptycznie do takich kursów, to jednak warto tym razem postawić na minimalnego faworyta. Opcja remisu (kurs 3,25) raczej nie wchodzi w grę – żadna z ekip nie odważy się zagrać za jeden punkt, bowiem w takiej sytuacji czołówka może już odjechać na bardzo długo. Ale czy w tym meczu będzie zwycięzca? Tego dowiemy się dopiero po końcowym gwizdku. A początek starcia Wisły z Koroną Kielce już w ten piątek 3 sierpnia punktualnie o 18:00!

Autor: JB

Wisła Płock
x
Korona Kielce

Mecz na żywo


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi