Kolumbia vs Anglia
Dodano: 02 lipca 2018

03.07 World Cup – Kolumbia vs Anglia – Sprawdź zakłady online na mecz Kolumbia – Anglia. Znów sensacja?


 

Do tej pory zakłady buchmacherskie nie miały problemów z typowaniem. Ale ten mecz może być nie do przewidzenia!

Kolumbia czy Anglia? Gareth Southgate czy José Pekerman? Kto się pożegna z mundialem już na etapie 1/8 finału? Do tej pory pożegnaliśmy już kilka solidnych drużyn, jak Niemcy czy Argentyna, a przed ostatnim bojem o ćwierćfinał musimy jeszcze wyeliminować jedną z drużyn z grup G i H. Czy zwycięzcy naszej „polskiej” grupy znów rozegrają fenomenalne zawody i odbiorą marzenia kolejnej europejskiej drużynie? A może Anglikom opłaci się ryzykowny ruch, przez który 1/8 finału będzie trudna, natomiast uda się uniknąć Brazylii w ćwierćfinale? Pytań przed meczem numer 56 jest wiele. A odpowiedzi? Żaden legalny bukmacher nie udzieli ich przed spotkaniem. Do czasu pierwszego gwizdka możemy jedynie spekulować.

Bukmacherzy ranking: czy Anglia wygra mistrzostwa świata w piłce nożnej?

XXI wiek to dla Synów Albionu okres posuchy. Dwa ćwierćfinały Mistrzostw Świata i tyle samo ¼ finału w czempionacie Europy to mało, jak na kraj z jedną z najlepszych lig świata. Nie dziwi więc, że marzenia i aspiracje sięgają daleko, a każde potknięcie może skutkować rewolucją w drużynie. Póki co Harry Kane doskonale spisuje się w roli motoru napędowego reprezentacji Anglii i być może znów zapewni swojej ekipie zwycięstwo. Bo że do niego dojdzie, każdy polski bukmacher jest pewien. Spójrzmy zresztą na stawki: aż 3,86 na Kolumbijczyków oraz 2,10 na Anglię. Czy w takiej sytuacji faworyt może zawieść? Gdyby Los Cafeteros zdołali zagrać swój najlepszy możliwy futbol, wygrana Garetha Southgate’a nie byłaby taka pewna. Ale Kolumbia na MŚ w Rosji zawiodła dwukrotnie: raz w przegranym 1:2 meczu z Japonią, a później w wygranym 1:0 spotkaniu z Senegalem, kiedy to nie przypominała lidera z Ameryki Południowej. Czy zatem znów czeka nas rewolucja? A może Anglia od początku zaatakuje i do szatni zejdzie z korzystnym rezultatem? Mecz Kolumbia Anglia w Moskwie już 3 lipca (wtorek) o 20:00.

Autor: JB

Kolumbia
x
Anglia

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi