Brazylia vs Chorwacja
Dodano: 03 czerwca 2018

03.06 Towarzyski – Brazylia vs Chorwacja – Bukmacher legalny: Brazylia bez problemów pokona Chorwację?


Sprawdź ranking bukmacherów: czy Brazylia wygra mistrzostwa świata w Rosji?

Brazylia to największy faworyt zbliżających się mistrzostw świata w Rosji – tak stwierdzają wszyscy najlepsi bukmacherzy przed rozpoczęciem turnieju. Po tym, jak Canarinhos w fenomenalnym stylu przebrnęli przez eliminacje strefy CONMEBOL (12 zwycięstw i 5 remisów w 18 spotkaniach), na stałe zagościli na najwyższym miejscu na liście bukmacherów. Ich szanse na wygraną są wyceniane na 5,00 (dla porównania, kurs na Niemcy to 5,50, zaś na Polskę aż 50,00). W grupie E Brazylijczycy będą faworytami, a ich rywalami będą kolejno Szwajcaria, Kostaryka i Serbia. I zapewne z myślą o tej ostatniej ekipie Tite postanowił sprawdzić swoich piłkarzy z reprezentacją Chorwacji. Znacznie silniejszą od Orłów Mladena Krstajicia, jednak równie charakterną.

Zakłady buchmacherskie na MŚ 2018 w Rosji. Jaki wynik w meczu Brazylia – Chorwacja?

Spotkanie, które już w najbliższą niedzielę na angielskim Anfield, będzie nie lada wyzwaniem tak dla Brazylijczyków, jak i dla Vatreni. Wszak mierzyć się z pięciokrotnymi mistrzami świata – to zawsze jest wielkie wydarzenie. Co więcej, Canarinhos są przez Chorwatów postrzegani w identyczny sposób jak Argentyńczycy, z którymi już 21 czerwca Chorwacja zagra w Niżnym Nowogrodzie. Nie powinno więc dziwić, że obydwie drużyny tak chętnie przystępują do tego meczu towarzyskiego. Oczywiście, tradycyjnie strony bukmacherskie stawiają na faworytów z Ameryki Południowej. Stawka na Kanarki to ledwie 1,47, z kolei kurs na państwo z Półwyspu Bałkańskiego wynosi aż 6,49. Co więcej, nawet w opcji handicapu (-1,0) dla Brazylii, kursy i tak wskazują na Tite i jego ekipę.
Czy w takim razie czeka nas aż tak jednostronny mecz? Tego nikt nie stwierdza, natomiast eliminacje mówią same za siebie: podczas, gdy Brazylia wygrywała z lekkością w Ameryce Południowej, Chorwaci męczyli się niemiłosiernie, ostatecznie awansując po wygranym barażu z Grecją. A czy na mundialu ich gra będzie wyglądać inaczej? Tego nie wiemy, natomiast przedsmak w postaci starcia z Brazylią może powiedzieć naprawdę wiele. Początek meczu już we wtorek 3 czerwca równo o 16:00.

Autor: JB

Brazylia
x
Chorwacja

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi