Belgia vs Japonia
Dodano: 02 lipca 2018

02.07 World Cup – Belgia vs Japonia – Legalne bukmacherskie: Belgia bez problemów wygra z Japonią?


 

Najlepszy polski bukmacher widzi jak na dłoni, że Belgia zmierza do finału. Czy Belgia wygra MŚ w Rosji?

Dla reprezentacji Belgii mistrzostwa świata w piłce nożnej zaczynają się dopiero teraz. Po niezwykle prostym wyzwaniu w grupie G (łatwe wygrane z Panamą i Tunezją, a także mecz z Anglią, w którym nikt nie chciał wygrać) i zdobyciu 9 punktów w grupie, można stwierdzić, że Czerwone Diabły wciąż nie odczuwają trudów turnieju. Być może spotkanie z Japonią będzie tym, w którym podopieczni Roberto Martineza w końcu znajdą równego sobie rywala. Czy faktycznie tak się stanie? Strony bukmacherskie, podobnie zresztą jak spora liczba kibiców, pamiętają, że Japończycy to ekipa losowana z czwartego koszyka, co nie powinno być przeszkodą dla fenomenalnych Belgów. Tym bardziej, że, poza meczem z Kolumbią, Samurajowie nie pokazali niesamowitych zdolności piłkarskich.

Każdy bukmacher w Polsce jest przekonany, że Japończycy pożegnają się z turniejem już w 1/8 finału. Ale czy to słuszne?

Warto zauważyć, że mecz Belgia Japonia to spotkanie z największą dysproporcją, jeśli chodzi o typy bukmacherskie. Nawet w spotkaniu Hiszpania Rosja nie ma aż takiej dominacji zwycięzcy swojej grupy. Spójrzmy zresztą na kursy na ten mecz: 1,42 na Belgię i aż 8,26 na Japonię. Skąd takie różnice? Nie zapominajmy, że Azjaci nie odpalili petardy w swoich meczach grupowych. Ich jedyną zasługą było to, że reprezentacje Polski i Senegalu zagrały znacznie poniżej swoich możliwości: występów Orłów Nawałki nie ma co komentować, natomiast zespół z Afryki aż raził nieskutecznością (no i odrobiną szczęścia, dzięki którym ich rywale prezentowali Lwom Terangi kolejne trafienia). Samurajowie rozegrali jedno bardzo dobre spotkanie, jedno średnie i jedno bardzo słabe (wychodzone 0:1 z Polską, dzięki któremu o awansie decydowały nie punkty i gole, lecz żółte kartki). Komu zatem obstawianie meczy nie jest obce, ten wie, że w tym meczu 1/8 finału faworyt jest jeden i zostanie on wyłoniony w regulaminowym czasie gry. A jaki wynik w tym spotkaniu? 3:0 lub 3:1 wydaje się optymalnym wyborem. Stawki na te rezultaty to 11,00 i 12,00, stąd też warto rozważyć takie rezultaty. Tym bardziej, że to już ostatnie takie spotkanie, w którym faworyt jest tylko jeden. W każdym kolejnym meczu różnice zaczną się niwelować, by zaniknąć całkowicie w meczu finałowym. A kto będzie górą w starciu w Rostowie nad Donem? To spotkanie rozpocznie się już w poniedziałek 2 lipca o 20:00.

Autor: JB

Belgia
x
Japonia

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi