Chorwacja vs Dania
Dodano: 28 czerwca 2018

01.07 World Cup – Chorwacja vs Dania – Ranking bukmacherów: Chorwacja czy Dania? Dla kogo 1/4 finału?


 

Zakłady bukmacherskie legalne przed ćwierćfinałem: Czy Chorwacja wygra mś 2018?

Nie Polska, nie Islandia, a właśnie Chorwacja – to jest czarny koń tego mundialu. Gracze Zlatko Dalicia grają piękny futbol, mają szczelną defensywę i są do bólu skuteczni – dość tylko powiedzieć, że w fazie grupowej zdobyli siedem bramek i stracili tylko jedną, w dodatku w ostatnim spotkaniu z Islandią (2:1)! Ekipa z Bałkanów śpiewająco przebrnęła przez fazę grupową w grupie śmierci i wszyscy wierzą w to, że zajdzie jak najdalej w rosyjskim czempionacie. W 1/8 finału Chorwaci zmierzą się z reprezentacją Danii, a strony do obstawiania meczy są niemal pewne tego, że to właśnie ten zespół zagra w ćwierćfinale MŚ 2018. Czy chorwacki walec przejedzie się po równie solidnych Duńczykach? Jednego możemy być pewni: ten mecz będzie arcyciekawym widowiskiem!

Dla takich spotkań warto brać się za obstawianie meczy online! Wielkie nerwy w Niżnym Nowogrodzie!

Duńczycy mieli okazję, by pokazać swoją siłę. Wystarczyło wygrać z reprezentacją Francji, jednak Duński Dynamit wybrał pragmatyczna drogę i przeczekanie meczu (finalnie zakończonego wynikiem 0:0). Pierwsze miejsce w grupie C było na wyciągnięcie ręki, jednak ekipa Åge Hareide wybrała spokój. A jego konsekwencją jest mecz z piekielnie silną Chorwacją, w którym faworytem będą koledzy Luki Modricia i Ivana Rakiticia. Jeżeli popatrzeć na to, co mówią polskie zakłady bukmacherskie, niezwykle ofensywny zespół z południa Europy nie powinien mieć problemów z bezbarwnymi póki co Duńczykami. Jeżeli faworyt zwycięży, buki wypłacą nam 1,85 za każdą postawioną złotówkę. Z kolei w przypadku wygrane ekipy z grupy D, kurs rośnie do aż 4,78. Co ciekawe, wszyscy spodziewają się wyniku 0:0 do przerwy. Obydwie drużyny po dwa razy schodziły do szatni z bezbramkowym remisem. 2,25 na taki rezultat to zatem optymalna stawka. Ale czy naprawdę Dania i Chorwacja zagrają zachowawczo przez pierwsze 45 minut? Trudno w to uwierzyć, zwłaszcza patrząc na zespół pogromców Argentyny. Gigantyczne emocje, być może sporo bramek – tak zapowiada się mecz Chorwacja Dania, którego pierwszy gwizdek na stadionie w Niżnym Nowogrodzie już 1 lipca (niedziela) o 20:00.

Autor: JB

Chorwacja
x
Dania

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi